WWFC 17 Lviv fight Night
WWFC
05 Жовтня 2020

WWFC 17 Lviv fight Night

Ліга WWFC вперше проведе масштабний міжнародний турнір зі змішаних бойових мистецтв на західній Україні.

Виходячи з досвіду попередніх подій, номерні турніри в Києві завжди представляли справжнє шоу і свято ММА, на які в київський Палац спорту збиралося від 7 тисяч глядачів. Перегляди турнірів в онлайні досягали позначки в кілька мільйонів.

Звичайно, з урахуванням нинішньої санітарно-епідеміологічної ситуації, робити акцент на проведення глобального офлайн шоу просто неможливо, але якість боїв від цього ніяк не страждає. Онлайн-трансляція буде яскравою і сповна передасть всі емоції, що відбувається в октагоні!

Турнір WWFC 17 ознаменується 12 професійними поєдинками, у двох з яких на кону стоятимуть титули чемпіона світу за версією WWFC. Ще в одному бою стане відомий володар пояса Road to WWFC.

У головній події вечора найяскравіший фінішер, чемпіон WWFC Кирило Горобець (9-1 ММА), проведе перший захист титулу проти одного з топових бійців України Олександра Горшечника (14-4 ММА).
Кирило успішно дебютував у WWFC у 2017 році, оформляючи кожен раз кращі нокаути і сабмішени в перших раундах. У 2019 боєць вийшов на бій за тимчасовий титул WWFC проти представника Киргизстану - Ріната Саякбаева, якого Горобець фінішував в третьому раунді рідкісним задушливим прийомом "Перуанська краватка". Після відходу діючого чемпіона WWFC Михайла Одінцова, з ким спочатку був запланований бій проти Кирила, Горобець став чинним чемпіоном ліги.
Його опонент Олександр Гончар в липні цього року вийшов у фінал за пояс Road to WWFC в Харкові, здолавши двох опонентів за один вечір, але в фіналі його опонент знявся через травму і бій скасували. Проте замість пояса Road to WWFC, Олександру випав шанс битися за пояс чемпіона світу WWFC, замінивши травмованого Олега Хачатурова.

У со-головній події вечора пройде поєдинок за вакантний пояс чемпіона світу WWFC до 66 кг між топовим представником українського ММА Андрієм Лєжнєвим (18-9 ММА) і грузинським бійцем Хвічей Корідзе (4-1).
Андрій Лєжнєв є небезпечним і досвідченим професійним бійцем, який успішно виступав в організаціях М-1 Global і WLF. На рахунку Андрія 27 професійних поєдинків, а високий рівень опозиції його суперників роблять Андрія топовим представником в рейтингах бійців серед країн колишнього пострадянського простору.
Грузинський боєць Хвіча Корідзе є небезпечним представником грепплінгу, який не раз фінішував своїх опонентів сабмішенами. Вийшовши на короткому повідомленні замість травмованого Ельнура Велиєва, Хвіча значно поступається в досвіді Андрію, але воля до перемоги, бійцівський дух і відмінний грепплінг роблять з нього небезпечного і непередбачуваного суперника, який в будь-який момент може завершити бій сабмішеном.

Також, на турнірі буде розіграний пояс Road to WWFC серед перспективних бійців Павла Пінзула (7-4-1 ММА) і Івана Вульчина (10-4).
Перший їх поєдинок за пояс повинен був пройти на фінальному харківському турнірі Road to WWFC в серпні, але через травму бій був перенесений на номерний турнір WWFC 17.

Дивіться пряму трансляцію турніру 18 жовтня о 19:00 БЕЗКОШТОВНО на медіасервісі MEGOGO: https://megogo.net/ru/view/10084865-WWFC-17-Lviv-Fight-Night.html (Трансляція по Україні)
https://megogo.net/ru/view/10084915-wwfc-17-lviv-fight-night.html (Трансляція на світ)


Генеральний партнер - міжнародна беттінгова компанія FAVBET
Титульний партнер - ASGARD Investment Company
Генеральний медіапартнер - MEGOGO
Приймає готель "Львів"
про турнір