ПРАВИЛА ИСПОЛЬЗОВАНИЯ КОНТЕНТА

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ


1. Весь контент (фото-, відео-, графічний, інформаційний та ін.), розташований на сайті wwfc.ua, є власністю його правовласників, і розміщений на сайті на законних підставах.

2. Копіювання інформації, розміщеної на сайті wwfc.ua (так само як цитування в засобах масової інформації тих чи інших відомостей або повідомлень, що містяться в інформаційних розділах сайту, а також використання контенту з сайту) допускається за умови вказівки посилання на джерело такої інформації (в мережевих ЗМІ - гіперпосилання на відповідну веб-сторінку з унікальною мережевою адресою).

3. Організації, які бажають розмістити гіперпосилання на сайт wwfc.ua з метою використання в якості елемента інформаційної (змістовної) структури свого Інтернет-ресурсу, а також у вигляді графічної посилання (банера), в обов'язковому порядку повідомляють про це Адміністрацію Сайту .

4. При розміщенні графічних посилань (банерів) можуть використовуватися тільки графічні елементи, письмово погоджені з Адміністрацію Сайту.

5. При переході за гіперпосиланнями, розміщеним на сайті, на зовнішні по відношенню до даного Сайту інформаційні ресурси користувач залишає Інтернет-представництво WWFC. Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність відомостей, що становлять зовнішні по відношенню до wwfc.ua інформаційні ресурси, а також за актуалізацію і періодичність оновлення відповідної інформації в їх складі.

6. Питання, пов'язані з порядком використання інформації, розміщеної на wwfc.ua або умовами цих Правил, можуть бути задані Адміністрації Сайту в розділі «Контакти».