У Києві вперше відбудеться Чемпіонат Європи з ММА
WWFC
05 Листопада 2021

У Києві вперше відбудеться Чемпіонат Європи з ММА

З 5 по 9 листопада Україна вперше прийматиме континентальну першість зі змішаних бойових мистецтв.

Грандіозне свято відбудеться у столичному Палаці Спорту і стане спільним заходом міжнародної федерації GAMMA та української UF MMA. Змагатися до Києва з’їдуться найкращі бійці Європи, які визначатимуть чемпіонів у 16 вагових категоріях (9 у чоловіків, та 7 у жінок).
Окрім чемпіонату із класичного ММА, вперше відбудеться європейська першість по MMA striking – це нова дисципліна, яка успішно себе зарекомендувала на чемпіонаті Азії та впевнено набирає популярність. MMA striking вважається більш ударним видом, який відрізняється тим, що бійці працюють фактично лише в стійці. Боротьба в партері дозволяється, але знаходитись там можна не довше 30 секунд, що і приваблює глядачів.
Відтак на турнірі у Києві буде по 16 вагових категорій в обох дисциплінах.

Українську збірну на Чемпіонаті Європи представлятимуть 32 найсильніших спортсмени, серед яких Чемпіони світу 2019 року Валентина Семаль (вагова категорія до 47 кг) та Роман Сиркін (до 52 кг). Наша збірна вважається однією із найпотужніших на континенті. У 2018 році на Чемпіонаті Європи українці посіли 2 загальнокомандне місце здобувши 1 золоту, 5 срібних та 4 бронзових нагороди. А вже 2019 наша збірна стала першою на Чемпіонаті Світу (5 золотих, 3 срібних та 3 бронзових).

Серед учасників чемпіонату також збірні Ірландії, Італії, Іспанії, Латвії, Словаччини, Азербайджану, Грузії, Франції, Чехії, Польщі, Туреччини, Молдови та Білорусі.

5 та 6 листопада на гостей ЧЄ очікують конференції, серед яких від міжнародного агенства допінг-тестування ITA, що вперше працюватиме з ММА, і вперше проводитиме подібний захід в Україні. ITA тестувала спортсменів на останніх Олімпійських та Паралімпійських іграх, і зараз у Києві вона поділиться інформацією з усіма бажаючими щодо методів роботи та дасть поради самим спортсменам. Ця конференція транслюватиметься через YouTube на весь світ, також у прямому ефірі глядачі з будь-якої точки земної кулі зможуть побачити всі бої, що проходитимуть 7-9 листопада. А найкращі моменти турніру на своїх екранах покаже телеканал «Eurosport».

7 та 8 числа бої відбуватимуться на трьох рингах одночасно. А ось 9 листопада, коли заплановані фінальні поєдинки, організатори вирішили залишити один ринг, щоб на ключових боях не розсіювалась увага глядачів. Для вболівальників готують справжнє шоу. А для того, щоб всі бажаючі змогли сповна ним насолодитись, вхід на трибуни Палацу Спорту буде безкоштовним. Відзначимо також, що нинішній ЧЄ є відбором на Чемпіонат Світу, який відбудеться у грудні в німецькому Берліні.

Володимир Тесля, президент UF MMA:

- Наша федерація доклала чимало зусиль для того, щоб Чемпіонат Європи пройшов саме в Україні, яка вперше прийматиме континентальну першість. Вже тільки цей факт вартий того, щоб викластися по-максимуму. Я впевнений – це будуть незабутні емоції. Ми зробимо все можливе, щоб наш чемпіонат запам’ятався надовго.

про турнір