Всесвітня ліга WWFC проведе турнір в Румунії
WWFC
30 Серпня 2018

Всесвітня ліга WWFC проведе турнір в Румунії

Один з лідерів європейських ММА всесвітня ліга World Warriors Fighting Championship продовжує розширювати горизонти і підкорювати нові висоти.

Ще на самому початку сезону-2018 керівництво WWFC чітко позначило продовження курсу на міжнародний розвиток в перспективних просторах європейського контінента.В підсумку, після серії плідних переговорів, було прийнято рішення про проведення турніру серії Road to WWFC в Румунії, який запланований на 20 жовтня.

Варто відзначити, що в минулому турніри WWFC крім України з успіхом проходили в Молдові, Франції та Люксембурзі, а в Румунії захід під егідою ліги відбудеться вперше.

«Не стану приховувати, що для нас дуже приємний і, разом з тим, важливий статус одного з лідерів європейських ММА. Адже це означає, що наша праця не проходить даром і приносить результат, - зазначає президент WWFC Володимир Тесля.- У той же час ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо продовжувати планомірний розвиток не тільки в Україні, а й на міжнародній арені.Наглядное тому свідчення - майбутній турнір Road to WWFC в Румунії, який пройде в жовтні. Задумок і планів у нас як і раніше дуже багато , і ми сподіваємося, що в майбутньому практика проведення міжнародних турнірів стане регулярною, що дозволить вивести авторитет українських ММА на принципово новий рівень ».

Road to WWFC - серія турнірів під егідою World Warriors Fighting Championship, метою яких є виявлення серед молодих спортсменів перспективних бійців.
про турнір