Стартує новий спортивний проект ROAD to WWFC BUCOVEL OPEN CUP!
WWFC
09 Січня 2020

Стартує новий спортивний проект ROAD to WWFC BUCOVEL OPEN CUP!

Закінчились Новорічні та Різдвяні свята, а всі шанувальники змішаних бойових мистецтв вже зачекалися нових турнірів!
Всесвітня Ліга WWFC, Українська федерація змішаних бойових мистецтв UF MMA, міжнародна беттінгова компанія FAVBET та курорт Буковель презентують:
Новий спортивний проект ROAD to WWFC BUKOVEL OPEN CUP, який буде проведено в три етапи.
Вже 18-го січня о 20:00 в розважальному центрі БУКА курорту Буковель стартує перший етап серії, 22 лютого пройде другий відбірковий турнір, та нарешті 14 березня прихильники ММА побачать фінальні бої за Пояс Чемпіона.
Турніри пройдуть в форматі ГРАН-ПРІ.
Змагатимуться як спортсмени аматори, так і спортсмени професіонали.
Вже незабаром, 18 січня зійдуться у протистоянні спортсмени аматори вагових категорій до 70 кг та до 84 кг, а також професіонали в категоріях до 57 кг та до 70 кг.
Пряму трансляцію турніру дивіться на телеканалі Хsport.
Найкращі бійці серед професіоналів, які зможуть дістатись фіналу, будуть мати можливість розіграти 30 000 гривень, та отримати Пояс Чемпіона ROAD to WWFC BUKOVEL OPEN CUP, також підписати довгостроковий контракт з WWFC Promotion для подальшого росту в якості проф бійця ММА.
Ліга WWFC та компанія FAVBET також вперше в Україні започатковують:
-грошові винагороди серед АМАТОРІВ за кращий бій;
-відзнаку бонусами турніру серед ПРОФЕСІОНАЛІВ за:
• кращий нокаут
• кращий сабмішен
• кращий поєдинок вечора
«Унікальність проекту ROAD to WWFC BUKOVEL OPEN CUP полягає в тому, що наша Ліга разом з партнерами: надає можливість проявити себе спортсменам аматорам, на рівні з професіоналами ММА, стати ближче до професійної арени, а також відчути ті емоції, які саме і відрізняють аматорів від профі.
Кожен боєць аматор, отримавши шанс виступати на одному турнірі поруч з професійними ММА бійцями, зможе зрозуміти для себе до чого прагнути й побачити, що шлях в професіонали ММА можливий і знаходиться поруч, пліч-о-пліч зі старанними тренуваннями та силою волі. Ми надаємо всі умови кожному спортсмену побудувати кар'єру в ММА, а вже хто і як скористається цією можливістю, ми зможемо побачити вже 18 січня», - зазначив Володимир Тесля, Президент ліги WWFC.
Денис Перч, віце-президент WWFC, прокоментував цю подію так: «Ми раді, що розпочинаємо новий 2020-й рік з такого цікавого нового проекту, як Кубок Буковеля з ММА. Всі шанувальники змішаних бойових мистецтв будуть мати нагоду спостерігати за поєдинками серії Гран-Прі як наживо, приїхавши саме в Буковель, так і в прямому ефірі на телеканалі Х-спорт.
Ми постійно шукаємо можливості розвивати ММА в України та за її межами. В нас є дуже багато планів на цей рік, але про них ви дізнаєтеся пізніше. Чекаємо всіх в Буковелі. Робимо ММА разом!»
Очікуваннями та прогнозами щодо турніру поділився Володимир Шемаров, матчмейкер WWFC: «Склад учасників турніру дуже цікавий: представлені бійці практично з усіх куточків нашої країни та не тільки. Маю надію, що хлопці продемонструють гарну техніку та жагу до перемоги. Ліга WWFC зацікавлена в нових обличчях, ми завжди помічаємо цікавих спортсменів, тож для кожного бійця це достатньо важливий шанс проявити себе».
Генеральний партнер - міжнародна беттінгова компанія FAVBET
про турнір