Спаринг партнер Макгрегора буде захищати титул чемпіона світу WWFC 16
WWFC
17 Жовтня 2019

Спаринг партнер Макгрегора буде захищати титул чемпіона світу WWFC 16

2 листопада у харківському спортивному комплексі «Локомотив» відбудеться масштабний міжнародний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 16 від ліги World Warriors Fighting Championship. Головною подією стане титульний поєдинок у вазі до 57 кг між чинним чемпіоном світу WWFC з Ірландії Блейном О'Дрісколлом і претендентом з України Денисом Бондарем.
У березні цього року О'Дрісколл вперше виступив на турнірі WWFC і відразу ж гучно заявив про себе. Боєць клубу SBG Ireland і спаринг-партнер знаменитого Конора Макгрегора, вийшов виборювати титул у неповторного українця Теймура Рагімова, що стало основною подією на шоу WWFC 14 в Києві.
На превеликий жаль місцевої публіки, Блейн не зламався, впавши в нокдаун після точного попадання суперника. Більше того, він поступово зумів нав'язати Теймуру власний вигідний хід поєдинку. Так у WWFC з'явився новий чемпіон у найлегшій вазі.
Наступний бій 27-річний О'Дрісколл провів в іншому популярному американському промоушені - Bellator. 27 вересня на турнірі Bellator 227 у рідному Дубліні, Блейн зустрівся з англійцем Джейком Хедлі та зазнав дострокової поразки - в третьому раунді задушливим через спину.
Однак, титул WWFC все ще належить ірландцеві, тож повертатися за наступними перемогами він буде в Україні, де проведе перший захист у поєдинку проти ровесника з Харкова - Дениса Бондаря.
Свій шлях у професійних ММА Денис розпочав у 2015 році, але після чотирьох перемог, - борець перервав свою професійну кар’єру на два з половиною роки, зосередившись на любительських виступах.
Повернення Бондаря в професіонали відбулося в липні 2018, вже під егідою WWFC. Для того, щоб вийти на титульний поєдинок, Денису було потрібно чотири бої, кожен з яких він завершив на свою користь, причому три з них – достроково в першому раунді.
Першою жертвою Бондаря на Road to WWFC 14 став Олег Тесляр, якого він здолав задушливим прийомом ( «трикутником» через руку) у стартовій п'ятихвилинці. Аналогічним чином, але вже в третьому раунді, Денис змусив капітулювати Івана Андрющенко на WWFC 12.
Завершуючи минулий сезон на WWFC 13, Бондар нокаутував ударом коліна в голову Ігоря Гончарова. А вже в травні цього року, на Road to WWFC 21, він виграв технічним нокаутом у Сергія Купина. Обоє не протрималися проти Дениса і трьох хвилин.
Блейн О'Дрісколл (7-3) - vs - Денис Бондар (8-2)
Президент ліги WWFC Володимир Тесля про пару О’Дрісколл-Бондар: «Звичайно ж, харківська публіка вболіває за свого земляка, а стіни рідного міста, у якому і буде проходити турнір підтримують українця. Але насправді, гряде дуже інтригуючий бій, і я впевнений, що кінцівка нас здивує. Непередбачуваність поєдинку полягає у досвідченості обох суперників. Ірландці, наприклад, надзвичайно сильні і витривалі, що вже встиг довести О’Дрісколл, узявши титул чемпіона світу. Що стосується Бондаря, то кількість його перемог також говорить сама за себе. До того ж, обидва суперники дуже добре підготовлені технічно. Тому і я не виключення, тож із нетерпінням чекаю поєдинку  і його результатів».
https://www.youtube.com/watch?v=OvdR9yh61Bo

2 листопада, Харків
Спортивний комплекс «Локомотив»
Квитки – wwfc.ua
Генеральний партнер – Parimatch
Титульний спонсор – Nemiroff
Офіційний партнер – Monster Energy
Генеральний транслятор – XSPORT
Про лігу WWFC
World Warriors Fighting Championship (WWFC) — міжнародна організація, проводить бої зі змішаних бойових мистецтв (ММА) серед професіоналів. Головний офіс у Києві, Україна. Заснована у 2013 році. За даними незалежного статистичного порталу Fight Matrix, ліга WWFC входить до 20-ти найкращих організацій у світі та займає 7-ме місце серед країн СНД. WWFC провела 46 турнірів, у тому числі 15 номерних івентів і турніри серії Road to WWFC, Ukraine Selection і Warriors Honor. Заходи організації проходили в Україні, Франції, Люксембурзі та Молдові.
02 Листопада 2019
WWFC 16
Палац спорту «Локомотив», Харків
про турнір