WWFC
18 Січня 2019

Роман Долідзе з WWFC перейшов до UFC

Український боєць грузинського походження змішаних бойових мистецтв Роман Долідзе підписав контракт з американським промоушеном Ultimate Fighting Championship.

За контрактом Роман Долідзе проведе 4 поєдинки в UFC. Дебют відбудеться у березні-квітні 2019 року.

«Дякую усім, хто підтримував і вірив у мене. Разом у нас все вийшло!», - поділився своїми емоціями Роман Долідзе на свій сторінці в Instagram.

В інтерв'ю Максиму Матжикову Роман Долідзе прокоментував підписання контракту з UFC:
«Своїм переходом до UFC я відкриваю дорогу не тільки для себе, але і для інших бійців ліги WWFC. Безсумнівно, це важлива подія для ліги WWFC, яка мене виростила, і багато в мене вклала».

«Перехід Романа Долідзе до UFC - це результат згуртованої роботи команди промоушена WWFC і правильно обраної стратегії. Роман завжди прислухався до кожного поради керівництва ліги», - прокоментував перехід Романа Долідзе до UFC віце-президент ліги WWFC Денис Перч.

«У минулому році Роман виклався на 100% і заслужив право битися з кращими бійцями світу», - прокоментував перехід Романа Долідзе до UFC президент ліги WWFC Володимир Тесля.

Роман Долідзе у професійній кар'єрі ММА провів 6 поєдинків, у всіх з них здобув дострокові перемоги. У червні 2018 року на турнірі WWFC 11 став чемпіоном світу у напівважкій вазі за версією WWFC, нокаутувавши у другому раунді бразильця Едера де Соузу. У грудні 2018 року на турнірі WWFC 13 захистив титул, перемігши технічним нокаутом поляка Міхала Пастернака.
2019
про турнір