Ліга WWFC розширює географію: турніри з ММА пройдуть в столицях України, Білорусі та Молдови
WWFC
29 Січня 2019

Ліга WWFC розширює географію: турніри з ММА пройдуть в столицях України, Білорусі та Молдови

У 2019 міжнародна ліга WWFC проведе 6 номерних турнірів зі змішаних бойових мистецтв MMA. Основні івенти Ліги пройдуть у Києві, Кишиневі та Харкові, у Мінську вперше відбудеться турнір серії «Road to WWFC».

«Road to WWFC» — серія турнірів, які Ліга організовує для пошуку талановитих молодих бійців. У 2019 році змагання заплановано провести у Мінську, Дніпрорудному, Житомирі, Чернівцях, Вінниці та інших містах.

Турніри ліги WWFC у 2019 році:
  • 9 лютого — Road to WWFC 18 в Мінську;
  • 2 березня — WWFC 14 в Києві;
  • 23 березня — Road to WWFC 19 в Дніпрорудному;
  • квітень — WWFC 15 в Кишиневі;
  • 18 травня — WWFC 16 в Харкові;
  • 28 вересня — WWFC 17 в Києві;
  • 2 листопада — WWFC 18 в Харкові;
  • 14 грудня — WWFC 18 в Києві.

У 2018 році ліга провела 4 номерних турніри у Києві в Палаці Спорту, у яких взяли участь спортсмени з України, Франції, Польщі, Бразилії, Австрії, Швейцарії, Іспанії, Греції, Молдови, Білорусі та інших країн.

Станом на 1 січня 2019 року WWFC займає 26 місце серед 464 ММА-організацій у світі за даними незалежного статистичного порталу Fight Matrix.


«WWFC – одна з найбільш швидких за темпами розвитку ліга ММА у світі: за рік ми піднялися на 11 позицій у світовому рейтингу. Наступний крок – увійти у ТОП-20», – поділився успіхами ліги президент WWFC Володимир Тесля.
Нагадаємо, чемпіон ліги WWFC в напівважкій вазі Роман Долідзе підписав контракт з UFC на 4 поєдинки. Зараз з американським промоушеном ведуться переговори про трансфер інших бійців WWFC.

«Перехід Романа Долідзе до UFC – доказ того, що наш промоушен вкладає у спортсменів все необхідне для їх росту та розвитку. У 2019 році ми плануємо завершити переговори щодо переходу до UFC ще мінімум двох наших бійців», – заявив віце-президент WWFC Денис Перч.
02 Березня 2019
WWFC 14
Анатолій Жураківський vs Армен Есаян
Палац спорту, Київ
про турнір